• Ново
Меки Пластични Риболов Мами за Бас, KMEOSCH 10Pcs ПВЦ Мека Swimbaits Bionic ЈАГУЛА &Shad Пливаат Мамки за Слатководни/Saltwater Риболов

Меки Пластични Риболов Мами за Бас, KMEOSCH 10Pcs ПВЦ Мека Swimbaits Bionic ЈАГУЛА &Shad Пливаат Мамки за Слатководни/Saltwater

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ФЛЕКСИБИЛНИ т биде во можност да се игнорира!.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 10 Pcs малку преголеми од 13.21 Onz сина и offwhite/полу-транспарентно bionic мека јагула мами со 3 D реални бараат очи.Kmeosch Риболов Мами се продаваат само на Платформа до денес.Нашата Визија : Подобрување на Вашиот Пристоен Риболов Искуство - Во KMEOSCH, ние се посвети себеси за зголемување на вашиот пријатно риболов искуство преку иновации и технологија и поттикнување на одржливиот риболов пракса.Оваа Kmeosch Мека Пластика Риболов Мами комплет е произведени и продадени само со Kmeosch Официјалната Продавница.Нашата Мисија : Обезбедување Квалитет на Уште Прифатлива Риболов Tools - На KMEOSCH Тим се стреми да постигне прифатлива иновации во текот на целиот животен циклус на риболов мамка, од производ идеи, дизајн концепти, рентабилно производство на Direct-To-Клиент дистрибуција стратегија, со цел да ги намали трошоците за толку ниско, како е можно.Треба да имате било какви прашања или сомневања и сомнителни на, ве молиме слободно да се допрат во секое време, беа среќни да ви помогнат во секое време!.На Kmeosch реални јагула риболов мами сет Подготвен За Повеќе Хитови и Мулти-видови!Тоа функционира одлично и во слатководни и saltwater под сите услови и ќе стане вашиот суштинско значење риболов алатка дали ви се риболов гребени, утоки, езера, езера, реки/потоци, или морето и дали ќе се насочени бас, пастрмка, јагула, crappie, перде, сом, штука snook, лосос, redfish, panfish, костур, striper и др.

Особините

Купувачите избираат и