• Ново
APESNOIC Ски Подигање Торба - Ски и Аикидо Чизми Торба за Ски Шлем, заштитни Очила, Ракавици, Скии, Сноуборд & Додатоци.

APESNOIC Ски Подигање Торба - Ски и Аикидо Чизми Торба за Ски Шлем, заштитни Очила, Ракавици, Скии, Сноуборд

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Удобен џеб Лесно излизгајте го вашиот чизми во и надвор.На врвот и пред zip џебови обезбеди дополнителен простор за чување на ракавици, очила и други есенцијални додатоци.Овој ски торба е 20*11*12 инч,волумен 3570 cu,одговара чизми до големината 13.

Особините

Купувачите избираат и