• Ново
FH Група Светло & Стил Крпа Целосен Сет столче Опфаќа (Виолетова /Црн) Комбо Сет: Воланот Маска, сигурносен Појас Влошки и Црна Винил патосници – Универзална Одговара

FH Група Светло & Стил Крпа Целосен Сет столче Опфаќа (Виолетова /Црн) Комбо Сет: Воланот Маска, сигурносен

DEN 916.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : 2 Кофа седиште опфаќа 1 Задните backrest маска, 1 Задните дното клупата маска, 5 потпирачи за глава ги опфаќа, 1 воланот маска, 4 Седиштето појас влошки, 4 Винил патосници и Хардвер да се Инсталира.Материјал : Рамни Крпа / Полиестер Полиестер со светлина и стил дизајн моделот; Чистење совет : Лесен за чистење!Машина за миење и се исуши.Посебни крои техника овозможува страна airbag за распоредување - официјално тестирани! ; Сокриени кука и јамка отворање и прилагодливи ремени се направи на инсталацијата, отстранување, и reattachment бриз; Назад на кофа опфаќа направени од издржлив еластичен материјал со џеб за лесни за складирање.На задното седиште покрие дизајнирани да се приспособат на 50/50, 40/60, 60/40, и 40/20/40 сплит клупи; Конструиран за да се приспособат на традиционалните и загревани седишта ; Пати задниот дел backrest надолу, седиште нагоре, или се движи назад или напред; Назад на кофа опфаќа направени од издржлив еластичен материјал со џеб за лесни за складирање.Само компатибилни со отстранлив потпирачи за глава и пред рака почива.Ве молиме проверете го вашето возило пред купување.Боја : Виолетова.

Особините

Купувачите избираат и

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ �

DEN 503.76