• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Симпатична Лимон

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Симпатична Лимон

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.2 x Печ Џебови, за да ги организирате вашите мали парчиња, како копчиња, слушалка,карти, итн.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.Големина : 10.Структура : 1x Главниот складирање оддел да ги задржи вашите книги, списанија, тетратки, поттикне, преносни полначи, паричник, итн.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Description Size : 10.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.ГОЛЕМ CAPACIT : може да се стави книги,тетратки,i Pad,чадори, козметика, паричници, итн.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.

Особините

Купувачите избираат и