• Ново
Секира Акни Hydrocolloid Pimple Печ Завој 176 Различни Пакет Нега На Кожата Пора Ленти Расчистување На Самото Место Третман

Секира Акни Hydrocolloid Pimple Печ Завој 176 Различни Пакет Нега На Кожата Пора Ленти Расчистување На Самото

DEN 357.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

НАПАД на АКНИ Оваа следната генерација pimple смена на самото место третман zit налепница подлога апсорбира whitehead гној додека администрирањето на Акни Напаѓање на Витамин А за забрзан лекување во само 6 часа.Едноставно применуваат самолепливи pimple печ на погодената област и се будам со здравјето на кожата.HYDROCOLLOID ОБЛЕКУВАЊЕ Екстракт од акни гној и течности директно од изворот без сушење или оштетување на кожата.Hydrocolloid е течност апсорбирање на гел се користи за да се извлече нечистотии од рани како што мозолчиња, zits, акни и флеки.Нашите високо-квалитетни состојки се забрза процесот на визуелно изедначување мозолчиња без пукање.АГРЕСИВНИ ЛЕПИЛО имаме зголемен лепење сила на нашите закрпи создавање на идеална пора cleaning tool.Нашите противалергиски јасно акни завој само-се придржува беспрекорно да ги сите типови на кожа, за период до 24 часа додека лесно removeable без иритација на кожата.НАСЕКАДЕ АКНИ за НЕГА на Користење на овие кожата-пријателски, Противалергиски, Дерматолог Тестирани, без Суровост, Parabens СЛОБОДНИ, Сулфати СЛОБОДНИ, Phthalates СЛОБОДЕН сите над вашето тело, вклучувајќи го и лицето, челото, носот, брадата, грб, рамена, нозе и задник.ИЗБРАНИ ФОРМИ & ГОЛЕМИНИ 176 стерилни pimple закрпи во 20 поединечно запечатени пошта со три големини, вклучувајќи 8ММ Мал Круг 5/16", 12 MM Медиум Круг 1/2" и 26 MM x 38 MM Големи СЕКИРА ПЕЧ 1" x 1.5".

Особините

Купувачите избираат и