• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Ананас Црно Бело

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Ананас Црно Бело

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Висок квалитет на СТП кожа,убав допир злато метален хардвер,трајни полиестер обвивка.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.2 x Печ Џебови, за да ги организирате вашите мали парчиња, како копчиња, слушалка,карти, итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.Големина : 10.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.ГОЛЕМ CAPACIT : може да се стави книги,тетратки,i Pad,чадори, козметика, паричници, итн.

Особините

Купувачите избираат и