• Ново
WOLVERINE Мажите Рајдер DuraShocks 6 Инчен Композитни Пети Изградба Подигање

WOLVERINE Мажите Рајдер DuraShocks 6 Инчен Композитни Пети Изградба Подигање

DEN 3456.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот" од лак.Подигнете отворање мерки околу 4" наоколу.Премиум полно зрно кожа горниот Влага управување со мрежа Отстранлив обвивка целосна перница insole Напредни удобност СТП midsole Wolverine Dura Shocks Flex гума повлечи outsole што е, се лизга, нафта и отпорни на абразија Wolverine Contour Welt direct-закачите изградба конструиран за флексибилност ASTM F2413-18 M I/75 C/75 ЕЈ оценет композитни пети Поддржани од страна на Wolverine е 30 ден удобност гаранција.Икона во Wolverine е линија, на Raider е најдобар од најдобрите.Стил и функционира се беспрекорно се интегрира во овој потпис се подигне, со плетеницата на технологии за да се задржи што се случува дури и вашиот најдолгиот ден.

Особините

Купувачите избираат и

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20