• Ново
Сајбер-Занимава блек џек & Texas Hold ' em Покер 2-Двострано Премиум Чувствува Изгледот x 90cm 180cm

Сајбер-Занимава блек џек & Texas Hold ' em Покер 2-Двострано Премиум Чувствува Изгледот x 90cm 180cm

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум квалитет кадифен зелен филц (не пластични/винил) распоред replicates казино табела игра чувствуваат. 2-двострано (блек џек & texas hold ' em покер), правоаголни x 90cm 180cm (околу 35.4 во x 70.9 во).Лесно свитлива за складирање и преносливост.Бродови затворен во заштитен балон заврши.Реплицираат Вегас играат во вашата тема партија или казино ноќ настан со овој игри изгледот.Нови, никогаш не се користи во затворен меур wrap Premium квалитет кадифен зелен филц (не пластични/винил) replicates казино табела игра feel2 еднострани (блек џек & texas hold ' em покер), правоаголни x 90cm 180cm (околу 35.4 во x 70.9 во)Лесно свитлива за складирање и преносливост.

Особините

Купувачите избираат и

Mavic Мини 2 Вода Слетување Нога, SUCU Водоотпорен Опрема за Слетување Обука за Полнење Полнила Лебди Носителот,Амортизацијата

За нас : SUCU професионална опрема за слетување бренд производители, континуирано подобрување и истражув�

DEN 407.76