• Ново
Играта Клуб - Moraine Езеро - 1000 Парче Сложувалка - Светла Уникатен Мозаик на Banff Националниот Парк, Канада - Забава Предизвик за Возрасни и Деца

Играта Клуб - Moraine Езеро - 1000 Парче Сложувалка - Светла Уникатен Мозаик на Banff Националниот Парк, Канада

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1000 ПАРЧЕ ЗАГАТКА : Тестирајте ја вашата интересна вештини со нашите светли и шарени 1,000 парче загатки.Секоја загатка парче совршено се вклопува создавање на готови загатка мерење 28.9" x 20.1".ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ : Секој од нашите загатки се направени со висок квалитет, здрав картон заедно со анти-отсјај површината.Секоја загатка парче е уникатен и interlocks беспрекорно.Секоја загатка е направена за да се намали загатка прашина да се создаде најдобар збунувачки искуство.ЗАБАВА И ПРЕДИЗВИК : Збунувачки е одличен начин да се поврзете и да поминуваат време со семејството и пријателите.Нашите загатки се одлични за возрасни и деца постари од 4. Со живописни пејзажи и реални сценарија ќе се забавува и предизвик за сите возрасти.БОНУС ПОСТЕР ВКЛУЧЕНИ : Секој од нашите загатки дојде со голема 20" x 14" постер на загатка на сликата за да ви помогнеме да се заврши!.НЕДОСТАСУВА ПАРЧЕ ГАРАНЦИЈА : Сите наши загатки доаѓаат со недостасува парче гарантираме за да се осигураме дека нашите клиенти имаат најдобри збунувачки искуство.Дали знаете загатки имаат многу изненадувачки здравствени придобивки?Збунувачки се покажа за да се подобри краткотрајната меморија, вежбање лево и десно мозокот истовремено, подобрување на визуелната-просторно расудување, и да го намалите стресот.Големина : 1000 Парче Загатка.

Особините

Купувачите избираат и

Дрвена Сложувалка Загатки за Возрасни, Уникатен Магија Дрвени Загатки 176 компјутери Животински Облик на Загатки,

【ПРЕКРАСНИ БОИ & УБАВО ПЕЧАТЕЊЕ】Нашите дрвени загатки за возрасни богата квалитет на печатење и сложе�

DEN 623.76