• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Цвеќиња

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Цвеќиња

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.Структура£ºThe внатре има 1 главната преграда,1 interlayer zippered џеб, 2 отворени врвот џебови,1 назад патент џеб.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.Големина : 10.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.

Особините

Купувачите избираат и