• Ново
CUPSHE Жените Тропските Лист Печати Наредени Чипка Назад Поместена Едно Парче Костим за капење

CUPSHE Жените Тропските Лист Печати Наредени Чипка Назад Поместена Едно Парче Костим за капење

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ткаенини : Chinlon, Spandex.Бидејќи САМО ќе биде одговорен за исполнување искуство и ние немаме право на процесот на враќање и обнова, како на политика на враќање.Ако сте незадоволни со ставката што сте го купиле, ве молиме да бидат слободни да не контактирате во секое време и ние ќе направиме се во наша моќ за да им помогне на вас.Дизајн : Лажичка Вратот Костим за Капење, Тропски Лист Печати, Чипка-up Назад.Бренд/големина тагови спроведен и облека треба да биде во оригинална состојба со хигиена налепница како unworn и unwashed.Моделот е еден од Еден Вид - Точниот Модел ќе го Добиете Ќе Биде Малку Поинаков Од Оној што е Прикажано.Достапни во XS, S, M, L, XL, XXL.CUPSHE Вовед за Да ги инспирира самодоверба и убавина преку рафинирани и достапен начин.Не Собори Сува.Препорачливо е да се избере експрес испорака од плаќање поштенски трошоци доколку сте желни да го добие.Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината на Табелата за Специфични Мерки за да се Постигне Совршено се Вклопуваат.Препорачувам со Ладна Вода.Облека За Нега На : Редовно Миење.Ланче затворање.Совршен за Тропски Одмор, Лето, на Плажа & Базен, меден Месец, Крстарење.Покрај тоа, ве молиме не се врати FBA ред со FBM (Исполнети од страна на Трговец) цел заедно.Испорака&се Враќа Вашата цел ќе бидат управувани во рок од 1-3 работни дена.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ве молиме да ни нудат вашето враќање превозникот и следење ID/ приемот, па како да се враќа во потрага по некои детали.

Особините

Купувачите избираат и