• Ново
ПУМА Жените Essentials 7 Краток Хулахопки

ПУМА Жените Essentials 7 Краток Хулахопки

DEN 450.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Тесни Одговара.Направени со Памук од BCI : Со купување на производи од памук ПУМА, ти си поддршка на повеќе одржлив памук земјоделство преку Подобро Памук Иницијатива.Направени со OEKO-TEXStandard.Високо еластична корселе.Симпатична и класичната biker шорцеви со ПУМА спин.Удобно средината на бедрото должина, овие спортски шорцеви ќе биде вашиот нов fav.

Особините

Купувачите избираат и