• Ново
Игра Картичка за Чување (БББ Издание) | Случај е Компатибилен со Магијата На Собирање, MTG, Сите Стандардни Игри со карти (Игра Не се Вклучени) | Вклучува 8 Dividers | Вклопув

Игра Картичка за Чување (БББ Издание) | Случај е Компатибилен со Магијата На Собирање, MTG, Сите Стандардни

DEN 2159.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????НОВИ 2021 ВЕРЗИЈА - ПОДОЛГ, ПОШИРОК ve најде на нашите производи, ние сме сигурни дека тоа е токму она што го барате, Како голем картичка игра навивачите самите ние знаеме колку е важно да ги заштитиме нашите картички, по пребарување и нето ние не најде ништо што би можел да ја обезбеди вид на заштита баравме, ние се обидовме мека ЕВА случаи достапни на интернет, но овие се само werent до работа на кршење брзо и свиткување нашите карти со свиткани рабови, па ние дизајниран и направен од метал случај, силна, стилски и најважно, на плоштадот агли, не се криви тука!.

Особините

Купувачите избираат и

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20