• Ново
106 Компјутери Течност Пренос Dropper,DanziX Дипломирал на Силиконски и Пластични Pipettes за Лабораториски Мешање и Мерење на

106 Компјутери Течност Пренос Dropper,DanziX Дипломирал на Силиконски и Пластични Pipettes за Лабораториски

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВРЕДНОСТА на ПАКЕТ : Пакетот вклучува 100 компјутери за еднократна употреба droppers и 6 компјутери течни droppers во сина, зелена и виолетова.ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТ : Силикони dropper size 12*2.1 cm/4.72*0.83 во,капацитет 5ml.Пластични dropper 15cm/5.91 во долг,капацитетот 3ml.ПРОИЗВОД МАТЕРИЈАЛ : Еден вид направен од силикон и пластика,може да се користи.Друг вид направени од пластика,за еднократна употреба.Мека и издржливи.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со скала на секоја dropper,навистина лесен за мерење.Совршен за течни пренесување.ШИРОКА ПРИМЕНА : Спаси многу време на мешање.Погоден за употреба во лабораторија,училиште училница,дома, DIY козметички и повеќе.ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : . 100*Пластични Dropper 6*Силикони Dropper.ШИРОКА ПРИМЕНА : .Спаси многу време на мешање.Погоден за употреба во лабораторија,училиште училница,дома, DIY козметички и повеќе.

Особините

Купувачите избираат и