• Ново
Cramer Фудбалски Натпревар Панталони, 7 Подлога, Возрасни Големина, Assorted Colors

Cramer Фудбалски Натпревар Панталони, 7 Подлога, Возрасни Големина, Assorted Colors

DEN 696.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Појас затворање.Cramer фудбалски натпревар панталони кој перфорирани затворен мобилен ЕВА пена хип, опашка, бедро и коленото влошки пораби со мрежа капак.Интегрирани затворен мобилен ЕВА пена баласт, отстранлив бедрото влошки со високо влијание пластични внатрешни работи.Висок пораст хип соочи помага на заштита на iliac сртот од хип совети.Чипка-up лета напред со тунел појас, 100% Полиестер (Заслепуваат крпа).Ве молиме погледнете големината на табелата слика за правилно се вклопуваат.

Особините

Купувачите избираат и

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

Боја : Темно Сива | Големина : 32 W x 30 L Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.На �

DEN 791.76