• Ново
Norpro, Браун Дрвена Рачка Ice Pick, Една Големина

Norpro, Браун Дрвена Рачка Ice Pick, Една Големина

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мора да се, не само на домашниот, туку и за било воспоставување дека има мраз машина.Norpro има се што ви треба за конзервирање!Зачувување на храна се вкусни и хранливи начин за борба против храна отпад и да уживате во распродажбата на летото во текот на годината.Направени на здрав нерѓосувачки челик со дрвена рачка дека нема да апсурдно ладна како што зема далеку во замрзнати маса.Миење на рацете се препорачува.Norpro нуди многу кујна essentials направени од најбезбедните материјали, како стакло, бамбус, од не ' рѓосувачки челик и силикони.Карактеристики на дрво се справи со тоа, нема да го апсорбира ладно како што зема далеку во замрзнати маса.Вклучува дрво обвивка за совет-shield складирање.25 инчен/18.Издржливост, вредност, убавина и функционалноста на сите комбинираат за да се направи KRONA најдобрите избор за високо-квалитетни садови и кујнски прибор.Ергономски дизајн совршено се вклопува во секоја рака.Патуваат низ светот за да студија трендови ни овозможува да се создаде сечење на работ на производи и воведување на нашите клиенти да ги најновите технологии и индустриски иновации.Се пробие мали и големи блокови на мраз, без напор со овој Norpro Мраз Трансферот.КОНТРОЛА-EZ рачки се направи готвење полесно овозможувајќи за посилна контрола, спречување на рака замор и грчеви.Ние сме постојано во првите редови на производ иновации.Исто така, проверете ја нашата целосна линија на ѓубриво чувари за лесно органски рециклирање!.

Особините

Купувачите избираат и

Rddconkit 9 Мраз Зема Алуминиум Легура се Справи со Мраз Алатка Со Безбедноста Покритие за Кујни, Барови, Шанкер,Излети,

Висок Квалитет : со Користење на висококвалитетни дебела алуминиумска легура материјал, не е лесно да ' �

DEN 335.76