• Ново
Weaver Кожа Stierwalt Кршење Оглавник

Weaver Кожа Stierwalt Кршење Оглавник

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брзо се повлече-и-пушти помага да се спречи потечени вилици, за разлика од побавно ослободување на конвенционалните кршење halters.Притисок поени и лесно слајд акција помош acclimate теле да го чувствуваат на шоу оглавник.Посебни фигура-осум хардвер дизајниран од страна на Кирк Stierwalt го прави овој оглавник еден од еден вид.Доведе мерки околу 8 1/2' долго.Уникатен хардвер, исто така, помага да се спречи поли јаже од триење заедно за лесно лизгање акција.На прв поглед, ова може да изгледа како типичен поли јаже кршење оглавник.За поблиски инспекција, што ќе видите посебна никел позлатен хардвер дизајниран од страна на Кирк Stierwalt што овозможува побрзо се повлече-и-пушти да помогне да се спречи потечени вилици често се предизвикани од побавно ослободување на конвенционалните кршење halters.Овој уникатен хардвер, исто така, помага да се спречи поли јаже од триење заедно за лесно лизгање акција додека сеуште спречување на оглавник од лизгање off.Притисокот поени и лесен-за слајд акција на овој оглавник симулираат изведба на шоуто оглавник и синџирот, па вашиот теле добива користи за да се чувствуваат на шоу оглавник порано.Доведе мерки околу 7' долго.

Особините

Купувачите избираат и