• Ново
Bestdon 1000 Парче Сложувалки за Возрасни - Moraine Езеро Banff Националниот Парк

Bestdon 1000 Парче Сложувалки за Возрасни - Moraine Езеро Banff Националниот Парк

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА : 27.56" x 19.69" кога ќе биде завршен.-поголеми парчиња за лесно ракување.Секое парче е уникатна - Секој поединечен дел е сосема уникатна форма.Сложувалки употреба на еколошки печатење,high-definition квалитет на сликата,подебели парчиња.Содржи 1000 парче загатки и целосна постер Боја.Недостига поддршка : Ако се најдете недостасува парче во сложувалката,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе reissue недостасува блок.Bestdon,Мозокот игри зема гордост во квалитетот на нивните загатки.Од прекрасни дизајни на загатки парчиња на себе.Ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да се соберат различни видови на слики во ред споделување на овие откритија на убавината на нашите пријатели,кои се навистина го цениме сите убава и предизвик работи во животот.Answer : ___________________________ NOTE : загатка е спакувана во кутија.Па веројатноста на недостасува парче е многу мал.Поголемиот дел од недостасува настани беа пропуштен или погрешно напишан за време на загатка.Па ве молиме да се грижи да го заштити вашиот кутија.Во процесот на решавање,мора да се изолира, загатки од кучиња и мачки.Ако се водат за исчезнати парчиња навистина се случува,ве молиме да бидат слободни да не контактирате за да добиете замена,ќе сме 100% одговорни за нашите клиенти.Specification Jigsaw загатка:1000 PCSFinished Големина:27.56 x 19.69 inch Weight : 1.43 LB.

Особините

Купувачите избираат и

Дрвена Сложувалка Загатки за Возрасни, Уникатен Магија Дрвени Загатки 176 компјутери Животински Облик на Загатки,

【ПРЕКРАСНИ БОИ & УБАВО ПЕЧАТЕЊЕ】Нашите дрвени загатки за возрасни богата квалитет на печатење и сложе�

DEN 623.76