• Ново
5 Меки Пластични Чукнат Црв Намамат Прави Дополнителен Комплет - Рибар Подарок - Фузија X Риболов 0450MC Восок Црв

5 Меки Пластични Чукнат Црв Намамат Прави Дополнителен Комплет - Рибар Подарок - Фузија X Риболов 0450MC Восок

DEN 434.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Основни Стартер Мека Пластика Намамат Одлуки за Полнење Со Калапи и Пластика.Само Топлина и се Прелива - Без Мешање или Мерење Потребно.Содржи 1 Премиум Силикони Рака Прелива Калапи (5" Чукнат Црв Мамка - 3 Шуплина) 0450 MC Восок.ЕКСКЛУЗИВНО - 2 Пакети на X-Коцки (Пред Обоени Намамат Пластика) - СИВА ДУХ & МАСЛИНОВО црн ПИПЕР.ПРАВИ ДО 26 МАМИ - исто Така, Содржи - Промешајте Стап и Инструкции.Комплет вклучува силикони намамат мувла и 2 пакети на смола.Само се топи и се прелива смола во калап.Мами се кул и подготвен да го користите во минути.Меки Пластични намамат правејќи колекции обезбеди ефтин начин за да се започне производство на вашиот сопствен мека пластика риболов мами.Специјализирани колекции се достапни за многу видови на риба и рибарски техника.Ексклузивно X-Коцки од Фузија X се пре-обоени меки пластични коцки, кои се подготвени за употреба надвор од пакетот.Не треба да се меша или мерка, бои, смола, мириси, сјајот, или адитиви.Замена на X-коцки, се достапни во текот на 200 бои.Одберете бои се достапни во до 4 цврстина нивоа, 4 густина нивоа, и 8 мириси/вкусови.

Особините

Купувачите избираат и

Пакет на 30pcs Октопод Лигњи Здолништа Риболов Мами Контрола Мамка Мами Мека Пластика Риболов Мамка за Бас Пастрмка,

Материјал Октопод здолниште мамки мами се направени од висококвалитетна гума ,многу мека и исклучител�

DEN 263.76