• Ново
USB PC 3.0 Држачи за Кабел за Податоци за Кабелот Синхронизација за WD Мојата Книга од Суштинско значење WDBACW0030HBK

USB PC 3.0 Држачи за Кабел за Податоци за Кабелот Синхронизација за WD Мојата Книга од Суштинско значење WDBACW0030HBK

DEN 95.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет на USB 3.0 податоци/доведе кабел.Повисоки стапки на пренос до 5 Gbps.Целосно наназад компатибилен со USB 2.0 уреди и на компјутери.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 24 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Особините

Купувачите избираат и