• Ново
Leftwei Романтичен за Денот на Вљубените Base Завртка Пиштол, Прилагодлив Nailer, Автоматски Синџир на Ноктите Машина, Хардвер Алатка за Нокти Кутија за Пакување Таванот Ин

Leftwei Романтичен за Денот на Вљубените Base Завртка Пиштол, Прилагодлив Nailer, Автоматски Синџир на Ноктите

DEN 645.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од нерѓосувачки челик, ова nailer се однесува на таванот инсталација, ноктите кутија за пакување, кабинетот на инсталацијата, дрво партиција, итн.Спецификација : Предмет Тип : Automatic синџир помине machine Product Материјал : не ' Рѓосувачки steel Applicable да : Таванот инсталација, ноктите кутија за пакување, кабинетот на инсталацијата, дрво партиција, итн. Синџир на 50 ноктите, лесни nailer може да биде пренослив, лесен и многу удобен.Детали Големина : Прибл.КОРИСНИ : Base Шрафцигер.Се ПРИМЕНУВААТ ЗА : Base Завртка Пиштол.

Особините

Купувачите избираат и