• Ново
Jell-О Не се Пече Тиква Стил Пита Десерт за Полнење (9.2 оз Кутии, Pack 6)

Jell-О Не се Пече Тиква Стил Пита Десерт за Полнење (9.2 оз Кутии, Pack 6)

DEN 1771.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шест 9.2 оз пакети на Jell-О Не се Пече Пита со Тиква Десерт Микс.Jell-О Не се Пече Пита со Тиква Десерт Микс прави вкусен пита во 15 минути без печење.Совршен десерт за партии и излети, летни собири и повеќе.Премиум квалитет пита со богата, кадифена текстура.Добар извор на калциум кога се направени со млеко.Лесно да се направи, само додадете млеко, путер и шеќер.Пополнување се меша и се претвораат во красти се меша индивидуално се запечатени.Вкус Име : Тиква Стил Пита.

Особините

Купувачите избираат и