• Ново
Novogratz Кеш Единствен Метал Шкафче Складирање, Жолта Кабинет

Novogratz Кеш Единствен Метал Шкафче Складирање, Жолта Кабинет

DEN 6972.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ѕидот сидро за полнење е овозможен за да се обезбеди Кабинетот на ѕидот и да се спречи ѓубрето повреди.Секоја полица може да се одржи до 15 кг.Со беспрекорна комбинација на шарм и современиот дизајн, нашиот здрав кревети нудат супериорна поддршка со супериорен бентвуд slat систем.4 полици се идеални за чување далеку ништо од чистење опрема за кујната провизии предмети.На метал лесно може да се чистат со влажна крпа, па можете да ги зачувувате ништо од чистење материјали, провизии предмети, или екстра фрла и одборот игри.Кабинетот бродови рамна до вашата врата и 2 возрасни се препорачува да се соберат.4 полици даваат многу простор за складирање, без оглед каде што ви треба.

Особините

Купувачите избираат и

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ

DEN 503.76

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76