• Ново
Biswaye DCB115 DCB112 Батерија Полнач Замена за Dewalt 12V МАКС и 20V MAX Литиум Батерија DCB207 DCB201 DCB205 DCB204 DCB203 DCB120 DCB127 Замена DCB105 DCB107 DCB101

Biswaye DCB115 DCB112 Батерија Полнач Замена за Dewalt 12V МАКС и 20V MAX Литиум Батерија DCB207 DCB201 DCB205

DEN 718.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

0 Ah (30 минути), 3.0 Ах (45 минути), 6. √ Прекинете полнењето кога полнење со текот и прекинете полнењето кога се прегрее. √ Брзо полнење : Целосно обвиненија 20v батеријата 2. √ Трајни и систем за ладење има функција на стабилен топлина дисипација. Предности на нашите батерија полнач : .√ Пријави сите DEWALT 12 V-20 V MAX литиум батерии, пријави DCB606 DCB609. Брз Полнач, Замена за Dewalt 12 V-20 V MAX Литиум Батерија Полнач : DCB107, DCB115, DCB119, DCB112, DCB118, DCB102/DCB102 BP, DCB101, DCB105, DCB100, DCB104. √ Дијагностика со LED индикатор комуницира статус на наполнетост на батерија : обвинет, полнење, го замени пак, и батеријата премногу топло или многу ладно.Компатибилен со Dewalt 12 V-20 V MAX Литиум Батерија Пакет : .0 Ah батерија во 30 минути, 6.

Особините

Купувачите избираат и

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ �

DEN 503.76

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76