• Ново
Tory Burch Жените Вирџинија Црна Најлон Размавта Ранец

Tory Burch Жените Вирџинија Црна Најлон Размавта Ранец

DEN 7152.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Магнетни snap-размавта затворање; drawstring под размавта; Врвот носат рачка; прилагодливи ранец ремени.Надворешноста тока-размавта џебови; Внатрешни работи zip и ѕидот џебови.Рециклиран најлон; Место чисти.Стил Број : 85061; Увезени.Одликувајќи се со сребро-тон метал т-логото против зашеметување и прагматични најлон, овој ранец од Tory Burch е храбри, софистицирани, и стилски.Комбинирајте го ова ранец со back-to-училиште изгледа дека ќе затропа на секого чорапи off.

Особините

Купувачите избираат и