• Ново
Дигитален Аудио Кабел - Дигитален Коаксијален Кабел со РКА Конекции, 75 Ohm Coax - Subwoofer Кабел (S/PDIF) Бела РКА Кабел, 25 Метри

Дигитален Аудио Кабел - Дигитален Коаксијален Кабел со РКА Конекции, 75 Ohm Coax - Subwoofer Кабел (S/PDIF)

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет на РКА Компресија Конектори, со Висок Квалитет на 18 AWG, Цврсти Диригент, Коаксијален Кабел Јадро.Се користи како Дигитална Subwoofer Кабел, Composite и Компонента Конекции, S/PDIF, Дигитални Аудио и Аналогни Аудио.Работи со Телевизори, HDTVs, DVRs, Сателитски приемници, кои, Кабел Кутии, Blu-Ray, DVD, HD-DVD, Конзоли за Играта (како што се PS4 и X-Box), Subwoofers, Звучници,.Многу добро заштитени, против Ingress и Egress (RF Интерференција и ЕМ Пречки).Ниска Енергија на Косата, одлична за природни звуци - со Dielectric изолација (Мала Загуба и Широк Спектар Коаксијален).Големина : 25 Стапки (7.5 Метри) | Боја : Бела.

Особините

Купувачите избираат и