• Ново
Duttek 1/4 да РКА Кабел, РКА да TS Адаптер Кабел, 1/4 инчи Моно Женски TS да РКА Машки Interconnect Аудио Адаптер Конверзија Plug Исклучителна Чист Бакар Splitter Адаптер Кабел 30cm/12 Инче?

Duttek 1/4 да РКА Кабел, РКА да TS Адаптер Кабел, 1/4 инчи Моно Женски TS да РКА Машки Interconnect Аудио Адаптер

DEN 205.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

6.35 mm до РКА Кабел : 6.35 mm Моно Plug Женски (1/4 инчи Т) да се РКА Машки аудио адаптер Кабел.РКА да TS Адаптер Кабел со голема материјал, 24 K позлатени конектори е отпорен на корозија и гарантира минимална јачина на косата.РКА да TS Адаптер Кабел е компатибилен со засилувачи, звучници, миксер, домашно кино апликации, слушалки, грамофони, CD-плеери, mp3 плеери и повеќе. 6.35 mm до РКА кабелот е мал дизајн, тоа е лесно да се носат, тоа е лесен за употреба и инсталирање.Пакет : 1*6.35 mm до РКА Кабел.Должина : 30cm/12 Inch.Duttek 1/4 да РКА Кабел, РКА да TS Адаптер Кабел 6.35 mm до РКА Кабел има широк компатибилност со слушалки, Инструменти, засилувачи, звучници, телефони, таблети, mp3 плеери,мешање на конзола, AV примачи, домашно кино апликации, микрофон, караоке систем, Гитара, бас, тастатура, пијано и сл.Карактеристики Конектор A : 6.35 mm(1/4 Инчи) Моно женски Конектор Б : РКА машки Должина : 30cm/12 Inch.

Особините

Купувачите избираат и