• Ново
Жените Мини Ранец Конвертибилна Сомотски Секојдневен Daypack Crossbody со Монтажни Пом Пом Топка (розева)

Жените Мини Ранец Конвертибилна Сомотски Секојдневен Daypack Crossbody со Монтажни Пом Пом Топка (розева)

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВНИМАНИЕ!!СУПЕР МИНИ РАНЕЦ ГОЛЕМИНА : W7.Супер лесни ранец.Мини backpack Super лесни backpack Convertible да Xcrossbody purse Detachable пом пом топката со keyring и затворач.Моден outlook : Ленти шема и чиста боја изгледа толку модерно и стилски, се облекуваат себе полна со индивидуалност шарм.Со keychain, може да се стави вашите клучеви без да се изгуби тоа.Мека сомотски школка со СТП трим : Направен од сомотски надворешниот и полиестер наредени; меки и удобни да се чувствуваат, цврсти и издржливи да ја користите.Мини големина, но мултифункционален Употреба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Особините

Купувачите избираат и