• Ново
Море Да Самит X-Плоча Расклопна ПОРТОКАЛ

Море Да Самит X-Плоча Расклопна ПОРТОКАЛ

DEN 544.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Храна одделение, BPA free силикони.Стабилна цврста основа, со флексибилни ѕидови.Истури отпорни, разновиден облик.Намалување отпорни база за прибор за јадење или сечкање.BPA free.Лесна : X Сад тежи 2.8 мл / 80 грама, X Плоча тежи 4.9 мл / 140 грама, X Кригла тежи 2.7 мл / 78 грама.

Особините

Купувачите избираат и

175 Парчиња Злато се Зголеми Партија Материјали - Розово Злато Точка на Бела Хартија Плочи и Салфети Чаши Сребрениот

5"), 25 групи на тешки розово злато пластични садови (25 предници, 25 лажици, 25 ножеви).Совршен избор за розово

DEN 599.76