• Ново
Зона Техника USB Полнење Електрични Снег Мраз Scraper - Премиум Квалитет Автомобилската Преносни Cordless Мраз/Снег Scraper за Автомобил Шофершајбната Стакло Снег Отстранувањ

Зона Техника USB Полнење Електрични Снег Мраз Scraper - Премиум Квалитет Автомобилската Преносни Cordless Мраз/Снег

DEN 360.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

► ЕФИКАСНО - Зоната Техника електрични снег scraper е докажано да биде брзо и ефикасно со мраз отстранување во само еден удар, дури и на дебели слоеви мраз.Во споредба со рачно поставување на гребење, ова електрична scraper е поефикасно и работната енергија. ► RECHARGABLE - Зоната Техника електрични снег scraper има вграден-во 2600m Ah литиум батерија, има тарифирање на 4-5 часа anf околу 60 минути долго користење на-време.Доаѓа со USB кабел за полнење. ► ВИСОК КВАЛИТЕТ - Зоната Техника електрични снег scraper е направен од високо-квалитетна ABS материјал, исклучително цврсти и долготрајни.Еден облик на конус и екстра-широка база на дизајн, така што во суштина може да се движи наоколу и околу или во било кој начин да се елиминира дополнителни снегот од вашето возило во исто време.ABS материјална база, нема да нула возилото стакло додека искористување на тоа. ► ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Зоната Техника електрични снег scraper може да се собере тврдоглав мразот и снегот брзо и ефикасно преку природно брзо whirling на база. ► РАЗНОВРСНА - Зоната Техника електрични снег scraper погоден за отстранување на снегот и мразот на прозорецот стакло на сите модели, и ќе не гребење стакло.

Особините

Купувачите избираат и

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20