• Ново
100 СЛИКИ Оптички Илузии Игра - Забавна Џеб Флеш Картичка Игри за Паметни Деца и Возрасни

100 СЛИКИ Оптички Илузии Игра - Забавна Џеб Флеш Картичка Игри за Паметни Деца и Возрасни

DEN 768.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100 ВОНРЕДНИ ОПТИЧКИ ИЛУЗИИ.Забава и уникатен начин да уживате во светот е многу фасцинантен и мозокот свиткување визуелна трикови.ЏЕБ-ГОЛЕМИНА И ПОЛНИ СО ЗАБАВА.Проверете поим и да отвори четири врати да ја отвори оптичка илузија.Погоди одговорот, а потоа лизгајте да го открие одговорот.СОВРШЕН ПОДАРОК ИЛИ ПОРИБУВАЊЕ STUFFER за сите љубопитни.Игра сам или со пријатели и семејството (на возраст 8 плус).КОРИСНА ПАТУВАЊЕ АКТИВНОСТ.Се вклопува уредно во вашиот џеб или торба.Часа на екранот-слободни за забава - игра во задниот дел од автомобилот, во ресторани, авиони и возови.ЗГОЛЕМЕТЕ ГО ВАШИОТ МОЗОК. 100 СЛИКИ флеш игри со карти помогне за подобрување на речник, правопис, и меморија.Препорачани од страна На Добра Играчка Водич.

Особините

Купувачите избираат и