• Ново
Daisy корсети Врвот Фиока Црна Памук Челик Boned Корсет w/Патент

Daisy корсети Врвот Фиока Црна Памук Челик Boned Корсет w/Патент

DEN 1299.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Целосно Челик boned.Пред Патент Затворање.Одлично за половината обука и долгорочни носат.Слабеење & Половината Намалување.Автентични Корсет од познатиот бренд Daisy Корсети.Премиум памук корсет со пред патент затворање со приватноста панел зад патент. 10 челик коски со 4 статични назад коски. 100% памук twill обвивка. 6 инчи.

Особините

Купувачите избираат и