• Ново
Класичен Коњите Спорт Подигање Tote

Класичен Коњите Спорт Подигање Tote

DEN 1206.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Класичен Коњите.Подигнете Додаток Tote.Црна.Најлон Школка.Mesh.Класичен Коњите Спорт Подигање Tote Оваа tote е само право големина за вршење на сите на вашите и вашиот коњот од најважните елементи.Изградени со олеснување во умот, тоа е мрежа на сите страни и на дното на торбата не само да им овозможи на нечистотија и смрдеата да избега, но исто така и да ги споделите со вашите треска чизми и бел чизми воздух надвор и да дише за време на чување.Покрај тоа, постојат шест џебовите на различни големини на двете страни на tote за вашиот мобилен телефон, шише за вода, копчиња и закуска.Тешка најлон се справи и прилагодливи рамо, рака обезбеди лесен за ракување и носење.Специјално дизајнирана за да го носат вашиот треска чизми и бел чизми кога тогаш тие не се на вашиот коњ.Објектот Спецификации : Димензии : 19" x 18" x 6".

Особините

Купувачите избираат и