• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Фудбал

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Фудбал

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.ИЗДРЖЛИВИ РАКА ДИЗАЈН : Сметководствената рачки и прилагодливи рака за оваа мода ранец се во ред шиење во комбинација платно со синтетичка кожа.2 x Печ Џебови, за да ги организирате вашите мали парчиња, како копчиња, слушалка,карти, итн.Мулти-слој за заклучување дизајн обезбедува максимална заштита за вашите елементи.2x Скриени анти-кражба џебови за вредни работи; еден на задната страна; на еден внатре.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.Големина : 10.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Топ drawstring затворање им обезбедува сигурност на вашите лични предмети со внатрешноста џебови за вид и поделба.Description Size : 10.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.

Особините

Купувачите избираат и