• Ново
GINEE Статични Качување Јаже 35FT,50FT,100FT,150FT,200FT,250FT(Diam 10мм,16mm)

GINEE Статични Качување Јаже 35FT,50FT,100FT,150FT,200FT,250FT(Diam 10мм,16mm)

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Статички Јажиња,Должина 35 FT,50 FT,100 FT,150 FT,200 FT,250 FT (Diam 10мм,16mm). 2 Пластична Заштита прстен,2 Buttonholes,1 Голема сила јаже.Материјал : Висока Јачина Полиестер(Мулти-core multilayer структура).Примена : Маратон,Дрво Маратон,Магнет Риболов,Спасување,Избега,Кампување,Планинарење,Инженерство и заштита,итн.Гаранција за квалитет : замена е дозволено во рок од еден месец ако скршен (не вклучувајќи вештачки штета).За други проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.GINEE е посветена на обезбедување висок квалитет на отворено спортски производи и најдобар квалитет интимни услуга.Професионални технологија е најмоќниот гаранција за квалитет.Тие Се Статични, Јажиња. (Diam 10мм или 16mm,Должина 35 FT,50 FT,100 FT,150 FT,200 FT,250 FT.)2 Метални куки,2 Пластични Заштита прстен,2 Buttonholes,1 силна јаже.Материјал : Висока Јачина Полиестер(Мулти-core multilayer структура).Примена : Качување,Качување на Дрво,Магнет Риболов,Спасување,Избега,Кампување,Планинарење,Инженерство и заштита,итн.Гаранција за квалитет : замена е дозволено во рок од еден месец ако скршен (не вклучувајќи вештачки штета).За други проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Купувачите избираат и