• Ново
Klein Алатки 640-9/16 Шупливи Вратило Орев Возачот, 9/16-Инчен Обложени Окно

Klein Алатки 640-9/16 Шупливи Вратило Орев Возачот, 9/16-Инчен Обложени Окно

DEN 419.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Целиот месо тело пластичен слој на пудра за спој заштита само.НЕ СЕ ИЗОЛИРАНИ.Посебни пластични слој отпорен на сечење, напукнување, и chipping.Тенок слој дозволува употреба во ограничени области.Целосно шупливи за да можат да ја олесни работата на наредени кола или други долго гром апликации.Внатрешните плочки се обезбедат цврсти, пресврт-отпорни вратило сидро.Големина : 4-Инчен Вратило | Стил : 9/16-Инчен Совет.

Особините

Купувачите избираат и