• Ново
Алфа Опрема Тешки Худ & Багажникот Ремени,Вратоврска Надолу Ремени 1200 кг Капацитет,Прозорец Вратоврска Надолу Ремени, 1/4 Ratchet Вратоврска Надолу Јажиња Крајната Реш?

Алфа Опрема Тешки Худ & Багажникот Ремени,Вратоврска Надолу Ремени 1200 кг Капацитет,Прозорец Вратоврска Надолу

DEN 359.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Крајната Вратоврска Надолу Водител на Рака колекции за Влечни возила на врвот. 3, Премногу teasion може да предизвика хаубата или багажникот latch менито што се отвори, па бидете внимателни Кога tighen на тај надолу ремени,Предизвика сила притискан се трансформира direclty на локации.Екстра широк ремени помош за Обезбедување на стоки кога се вози на патот,Мулти употреба за вратоврска долу сите на вашите опрема на скок, камиони, Патување приколки,ВЕЧЕРАМ,Скали, Мебел ,мотоцикл, atv настана, Брод итн.Бидете сигурни дека тоа ќе не е лесно да се пресели 3,Затворен Хауба, Багажникот, на Товар Отворот или на врати, Сега ќе имаат сидро точка да се врзуваат надолу и да се обезбеди вашиот Кајак/Кану/ВЕЧЕРАМ итн 4,Можете да користите два во предната хауба и две на трупот за превоз на вашиот брзини Совети 1, се Најде соодветно место што не е лесно да се движат наоколу, особено во хауба, Ние recommand на крајот на хауба, која е затворена за шофершајбната.Едно решение за сите ваши потреби.4"" grommet дупка и 2 парчиња од Аспиратор Багажникот вратоврска надолу ремени , да ви помогне да се создаде сидро точка под хаубата и задната страна на вашиот багажникот или задното , нема повеќе да се превиткуваат или ползи под да се најде солидна локации. 2 парчиња од 9.Оваа рака придава на сите расположливи гром глави под хаубата на вашето возило да се создаде сидро точка за обезбедување на товарот ремени или брод тај-падови.

Особините

Купувачите избираат и