• Ново
Нирвана Летаат Лидер Екипаж Носителот 4 Pack (Екстра Тенка)

Нирвана Летаат Лидер Екипаж Носителот 4 Pack (Екстра Тенка)

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На spools дојде во 4 пакет со 4 различни бои, така што може боја код вашите лидери што го прави полесно да ги најдете кога ги барате.Не постои подобар начин да ги зачувате вашите лидери, особено ако сакате да ги зачувате целосно лажирани со tippet и лета.На само 7mm дебела, тие се многу потенки и компактен од заедничката пена екипаж тркала најчесто се гледаат и имаат начин повеќе функции да ги понуди.Линија за заклучување јазичиња сите околу рамката така можете да обезбеди крајот на вашиот лидер насекаде.СУПЕР ТЕНОК 7mm Дебелина Зема Многу Малку Простор.Овие се одлични за вашиот лидер апаратури но тие се одлични за вашиот мулти-летаат nymphing апаратури, муви може да се закачи во лицето на пена центар како ќе заврши на нимфата екипаж нагоре.На задната страна на гајтанот е рамен остро околу рамката работи како водич како да се направи тоа многу лесно да се правец до вашиот лидер, иако гајтанот е толку тенка.ПОДОБАР Лидер Екипаж Носител на ГОЛЕМА ЦЕНА!!.Исто така, постои бар да кука вашиот летаат врз па ќе може да се задржи лета во центарот дупка заштитени од добивање сплетен.ЛЕСНО ЛИНИЈА ЛИКВИДАЦИЈА и ВИСОКА ЛИНИЈА КАПАЦИТЕТ. 4 БОИ во пакет боја кодирање вашите лидери.КУКА БАР за вашиот лет & ЛИНИЈА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЈАЗИЧИЊА за да се обезбеди крај на линијата.Плус 7 цепнатинки околу центарот дупка за да се обезбеди крајот на вашата линија, како што и одговара на вашата желба.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76