• Ново
Kohree 3 Лак Bimini Врвот Брод Крошна Покрие со Нерѓосувачки Задните Поддршка Поле, и со поставување на Алуминиумска Рамка за Монтирање Hardwares(6'L x 73-78W x 46H)

Kohree 3 Лак Bimini Врвот Брод Крошна Покрие со Нерѓосувачки Задните Поддршка Поле, и со поставување на Алуминиумска

DEN 2207.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Цврсти И Издржливи】Kohree 3 Лак Bimini Врвот маски изработени од Морски-одделение 600 D полиестер платно со двојно СТП слој и најлон/нерѓосувачки челик фитинзи.Штити вас и вашиот брод од штетните UV зраци и дожд. 【Анти- 'рѓа И Силна Алуминиумска Рамка】Што е направен на 1" Анти- ' рѓа и силна алуминиумски рамки со двојно ѕидови главниот лак ногарки за максимална сила, може да се залага за силни ветрови, штити од дува off. 【Погодно Должина x 67"-72" Ширина x 46". 3 Лак 6 Length x 73"-78" Ширина x 46". 3 Лак 6 Length x 67"-72" Ширина x 46". 3 Лак 6 Length x 73"-78" Ширина x 46". 3 Лак 6 Length x 67"-72" Ширина x 46". 3 Лак 6 Length x 73"-78" Ширина x 46". 3 Лак 6 Length x 67"-72" Ширина x 46"3 Лак 6 Length x 73"-78" Ширина x 46".Answer : ___________________________ NOTE : .Ве молиме мерка вашиот брод за Bimini Врвот со лента пред купување.Kohree 3 Лак Bimini Врвот опфаќа се, НЕ се наменети за Цврсти Гумени Брод да се користи. 3 Лак 6 Length x 67"-72" Ширина x 46"3 Лак 6 Length x 73"-78" Ширина x 46".Answer : ___________________________ NOTE : .Ве молиме мерка вашиот брод за Bimini Врвот со лента пред купување.Kohree 3 Лак Bimini Врвот опфаќа се, НЕ се наменети за Цврсти Гумени Брод да се користи. 3 Лак 6 Length x 67"-72" Ширина x 46"3 Лак 6 Length x 73"-78" Ширина x 46".Answer : ___________________________ NOTE : .Ве молиме мерка вашиот брод за Bimini Врвот со лента пред купување.Kohree 3 Лак Bimini Врвот опфаќа се, НЕ се наменети за Цврсти Гумени Брод да се користи.

Особините

Купувачите избираат и