• Ново
МД 8TB Мојот Облак Дома Дуо Лични Cloud Складирање - WDBMUT0080JWT-NESN

МД 8TB Мојот Облак Дома Дуо Лични Cloud Складирање - WDBMUT0080JWT-NESN

DEN 14399.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Централизирано складирање на вашите омилени слики, видеа и фајлови од вашиот уреди и популарни cloud сметки.Организира и лесно да ја најдете вашата содржина со интуитивен Мојот Облак Дома во стан.Пристап до вашата содржина од каде што има интернет.Покани семејство и пријатели да ги споделат и да соработуваат на содржината.Репродукција на музика и филмови со Sonos, Google Chromecast, Plex Медиа сервер и повеќе. ( Услуги може да се менува, завршена или прекината, во секое време и може да варира во зависност од државата.).Капацитет : 8 TB | Стил : Двоен Диск.

Особините

Купувачите избираат и