• Ново
Цевка Завртка Extractor,Оштетени Завртка Скршени Гром водовод Смена&g Цевка Допрете G1/2 Инчи(1 Buc Секоја)

Цевка Завртка Extractor,Оштетени Завртка Скршени Гром водовод Смена&g Цевка Допрете G1/2 Инчи(1 Buc Секоја)

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : 1 Buc Цевка Завртка Extractor+1 Buc g Цевка Допрете.Големина : G Цевка Допрете Големини : 1/2 Инчи G навој ,Должина : 79mm/3.11 инчен, Висина : 18mm/0.7 инч.Цевка Завртка Extractor Димензии : Должина : 94mm/3.7 инчен,со Дијаметар : 12mm/0.47 инчен,Ширина : 15mm/0.59 инчен,Висина : 19mm/0.74 инч.Материјал : Цевка Завртка Extractor Е Изработена Од Јаглероден Челик И Е Умерен Два Пати За Дополнителна Цврстина И Трајност.Цевка Допрете Mades На Високо-Брзински Челик(ХСС), Тоа Има Карактеристики На Висока Цврстина, Висока Отпорност на Абење И Висока Отпорност на Топлина, И Има Добар Процес Перформанси, Јачина И Жилавост.Цевка Завртка Extractor Функција : Цевка Завртка Цедење Ќе Ги Отстрани Повеќето Видови На Оштетените, Ги Разголеа, ' Рѓосано, Прекината, Или Заглавени Шрафови Од Секое Дрво Или Метал Површината Со Релативната Леснотија.Цевки, Славини Функција : Цевки, Славини, Кои Се Користат За Чистење И Или Ре-Тема Оштетени Или Џем Цевки, Калеми, Посекотини Внатрешни Теми Во Цевки.Големина : G1/2inch.

Особините

Купувачите избираат и