• Ново
Мед Мечка Кујна 15 ml Лажици, Полиран не ' Рѓосувачки Челик 2

Мед Мечка Кујна 15 ml Лажици, Полиран не ' Рѓосувачки Челик 2

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мед Мечка Кујна 15 ml Лажица топки, Полиран не ' Рѓосувачки Челик (Сет од 2).Се користи како leave-in посветен лажица лажичка за секојдневни предмети како прав зеленчук, протеини во прав, nutraceuticals, формула, и др.Премиум Квалитет Полиран не ' Рѓосувачки Челик изгледаат и се чувствуваат.Лажици изграден за животот и последните генерации.Машина за миење садови безбедно и супер лесно да се чисти.Ласерски-гравиран мерење на справи со среќен мечка да ве поздравам на вашата иднина дена.Најлон и пластични leech хемикалии & креирај microplastics кога се мијат и се користат.Како pollutant, microplastics може да биде штетна за животната средина и животинско здравје (особено морски животни).

Особините

Купувачите избираат и