• Ново
Сиетл Спортски Sherpak Вшмукување Брод Ролери Оптоварување Помогне за Монтажа Кајаци и Канута да Автомобил Блузи, Една Големина, Сребро, 1-Пакет

Сиетл Спортски Sherpak Вшмукување Брод Ролери Оптоварување Помогне за Монтажа Кајаци и Канута да Автомобил Блузи,

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

РАЗНОВРСНА - се Користи да се Качи Кајаци и Канута на Повеќето Возила Користење на Вшмукување Чаши за Автомобил Блузи или Стакло со 2 Различни Монтажа Агли.ЕДНОСТАВНА - Нуди Брзо, Лесно Решение за едно Лице да се Вчита Брод да Автомобил Врвот.ТЕШКИ - Алуминиум Барови и Силна Вшмукување Чаши Планината Сигурно во Автомобил Блузи или Автомобил Стакло.НЕЖНО - Затворен Мобилен Пена Нежно Cradles Брод за Време на Утовар и Истовар да се Спречи Гребнатини.ДИМЕНЗИИ - 6.75" Исправено, 2.75" 90 Степени x 27".Големина : 1-Пакет.

Особините

Купувачите избираат и