• Ново
LAJIAOZ Нерѓосувачки Челик Автомобил Кочница Caliper Притиснете Алатка,Компресор Кочница Клуч Може да 360 степени Ratchet Замав за Автомобил Кочница Поправање и Замена

LAJIAOZ Нерѓосувачки Челик Автомобил Кочница Caliper Притиснете Алатка,Компресор Кочница Клуч Може да 360 степени

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Функција : овој автомобил кочница caliper притиснете алатка има широк спектар на значења,погоден за повеќето од автомобилската,тоа е исто така погоден за еден клипот и двојно клипот лебди дебеломер, ве молиме проверете ја вашата кочница caliper големина прво, пред купување. ★Дизајн : клипот засилувач алатка е дизајнирана да 360 степени замав , па засилувач може да се стави било која позиција и алатка може да се користи од било која насока, задебелена и засилен подлога и удобна рачка. ★Материјал : ratchet кочница подлога засилувач е направен од нерѓосувачки челик,висока јачина и издржливи и дршката е направен од гума, кој е многу удобен за да се сфати. ★Големина : сопирачки caliper притиснете алатка вкупна должина е околу 10.7"/271mm, на retraction поддржува околу 1.3"/33mm, и се шири поддржува за 2.52 "/64mm,видете на слика за detai. ★Ние сме специјализирани во производство на разни алатки, ве молиме одете најдете сите видови на алатки, прибор треба во LAJIAOZ продавница .Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет,ако има нешто ги пропуштиле или скршени,што се pls дозволете ни да знаеме,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Кочница Caliper Притиснете Алатка - Универзална Автомобилската Ratcheting Кочница Caliper Компресира Клипот Засилувач Алатки и 360 степени Замав Ratchet Рака Алатка за Автомобил Поправка и Замена.

Особините

Купувачите избираат и