• Ново
EverStretch Балет Водат Бенд: Премија 2-Слој Танц Водат Бенд за Слободни Раце Флексибилност Обука. Балет Бенд кој се Протега на Опрема за Танц, што Навиваат и Гимнастика.

EverStretch Балет Водат Бенд: Премија 2-Слој Танц Водат Бенд за Слободни Раце Флексибилност Обука. Балет Бенд

DEN 521.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

доаѓа во подарок-подготвени кутија.Во Ever Stretch ние отелотворуваат култура на движење.НАШАТА 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Не се задоволни со вашето купување?Ги споделите со нас и ние ќе го издаде наплата (!).Освен obsessing над квалитетот правиме се што можеме за да ви помогнат ефективно да се вклучат флексибилност обука во вашата рутина.Нашите двојно-layer балет бендови се многу цврста и малку пократко отколку повеќето бендови.Загрижени дали вашата инвестиција ќе трае?Регистрирајте се за бесплатен продолжен Доживотна гаранција (!!) и ние ќе ви испратиме замена во случај нешто не е како што треба.СИЛНИ се ПОВЛЕЧЕ - главниот проблем со флексибилност бендови е дека тие се премногу опуштени и не обезбеди доволно тензија.многу фирма со силна повлече.доаѓа со подарок-подготвени кутија.НЕ се РЕШАТ ЗА ПОМАЛКУ - Ние направи Премија која се Протега Опрема за Спортисти.слободен пристап до нашата онлајн портал.Нашите протега бенд е лесно да го користите било каде, преносни и не треба да се користи/собере сите додатоци.Здраво!Ви благодариме за разгледување Ever Stretch.ПРОФЕСИОНАЛНО НАСОЧУВАЊЕ - ти не само да купи латекс бенд; ние ќе ве научи како да го користите вашиот балет водат бенд со чекор-по-чекор вежба инструкции на различни нивоа на тежина направени од страна на еден балет учител.

Особините

Купувачите избираат и