• Ново
USB3.0 Адаптер, за Пренос на Податоци, 4TB Надворешни LED Укажува Стабилна Голема Брзина SSD Хард Диск Кабелот за PC за Лаптоп за Windows98SE МЕНЕ 2000 XP 7/8/10(Сина)

USB3.0 Адаптер, за Пренос на Податоци, 4TB Надворешни LED Укажува Стабилна Голема Брзина SSD Хард Диск Кабелот

DEN 355.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 во interface3.5 mm HDD, кога користите, на хард дискот може да биде директно инсталиран во кутија и на хард дискот може да се прочита и писмени, приклучок и play Specification : Предмет Тип : 2.0 висока‑брзина на читање, поддршка UASP забрзување до 6 Gbps, силна и стабилна напојување без диск на косата. На заштитна кутија ќе се отвори во двете насоки, и е погоден за употреба со 7-12.2 in Whole Кабел Должина : Околу.Адаптер кабел за поддршка на оперативниот систем за Windows98 SE / ME / 2000 / XP / 7/8/10 или повисоко.0 Adapter Material : ABSColour : Адаптер Кабел : Black Transmission го Оценувате : USB3.5 во интерфејс. 28cm / 11in Пакет Листа : 1 x 2.0 Adapter1 x Заштита Кутија.Кога користите, на хард дискот може да биде директно инсталиран во кутија да читаат и пишуваат, давање на хард диск повеќе совршен за безбедност protection2.Функција : 1.На заштитна кутија ќе се отвори во двете насоки, и е погоден за употреба со 7-12.Користење на АБС материјал, кој е многу durable4.За поддршка на производот на HDD/SDD хард дискот на каков било капацитет со 7‑15mm 2. Plug and play, дојде со LED статус индикатор.

Особините

Item Type:
2.5in USB 3.0 Adapter
Material:
ABS
Colour:
Adapter Cable:
Black
Transmission Rate:
USB3.0 up to 6Gbps, suitable for 2.5in 7-15mm HDD/SSD, up to 4TB
Operating System:
For Windows98SE / ME / 2000 / XP / 7/8/10 or higher
USB Cable Length:
Approx. 26cm / 10.2in
Whole Cable Length:
Approx. 28cm / 11in
Package List:
1 x 2.5in USB 3.0 Adapter :
1 x Protection Box :

Купувачите избираат и