• Ново
ЉУБОВ Скривам-Тоа Торба | Packable | Перат | Направени од Рециклирани Материјали

ЉУБОВ Скривам-Тоа Торба | Packable | Перат | Направени од Рециклирани Материјали

DEN 598.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не Затворање затворање.Машина За Миење.На Скривам-Таа е направена од мека, издржлив материјал кој доаѓа од рециклирани пластични шишиња.Машина перат го задржува вашето семејство и храна чисти.Ние само го користите BPA free, храна безбедно материјал.Меки, не се лизга рамо, рака држи чантата обезбеди на вашето рамо.Оди напред пакет тоа целосно, на Скривам-има 35lbs. "Stashes" во себе да се вклопат во еден ранец, ташна или со автомобил.Удобен carabiner го прави за лесно приврзаност кон речиси ништо.Никогаш не заборавајте вашите кеси повторно. 13"H x 15"W x 5"Д отворен и 4.5"H x 3"W x 2"D "складира".

Особините

Купувачите избираат и

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ �

DEN 503.76