• Ново
Przewalski Мажите Велосипедизам Лигавче Панталони 4D Поместена Велосипедизам Велосипед Хулахопки Компресија Велосипед Leggings, Класична Серија

Przewalski Мажите Велосипедизам Лигавче Панталони 4D Поместена Велосипедизам Велосипед Хулахопки Компресија

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Ограничени Промоцијата】 Спаси 10% на Долг Јован Сет (ASIN : B08 P71 WTC9) кога ќе купите 1 или повеќе Mens Велосипедизам Лигавче понудени од страна на Przewalski.Внесете код KQZYG9 WZ. 【4 D Ергономски Chamois Подлога】 5 слоеви 4 Dimensional дизајн, 11 mm големо влијание пена, 6 mm воздух мрежа, 4 mm отвори ќелија, со фирмата чини ќе одговара на тесни во сите криви на вашиот седло област.Ефикасно намалување на триење и шок, обезбедуваат добра заштита. 【Термички s, исто така, можат ефикасно да се намали абразија, апсорбира шок, обезбедуваат добра заштита за вас во долги јава.Она што е повеќе, chamois влошки се направени од полиестер површина која има хигиенски заврши.Тоа е постојан заврши, подобрување на удобноста за вас. 5 Слоеви 4 Dimensional Ергономски Chamois Подлога за апсорбира shock Thermal Руно Внатрешниот Слој се задржи топло и dry Bibs стил за назад support High Еластичен Материјал карактеристики отпорност на триење и compression High Квалитет на Ткаенина поддршка влага wicking и breathable2 Рефлексивни Ленти подобрување на видливоста и да ви safe Antiskid Силиконски Ленти им помогне подобро да фиксна панталони.

Особините

Купувачите избираат и