• Ново
yueton 2 Групи на 5 Различни Refillable Алатки, Инка/Мерење на купот/Трансфер Pipettes/Маска Шпатула/Козметички Лажичка

yueton 2 Групи на 5 Различни Refillable Алатки, Инка/Мерење на купот/Трансфер Pipettes/Маска Шпатула/Козметички

DEN 158.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќенаменски refillable tools.Вклучува 5 различни алатки : инка, 30ml мерење на купот, пренос pipettes, маска шпатула, козметички лажичка.Материјал : пластика.Голема алатки за тестирање, мешање или примена шминка.Пакување од 2 сетови (5pcs алатка за секој сет).Повеќенаменски refillable алатки Пакет на 2 групи Материјал : пластични Големина : Инка : 39*40mm (со рачка) Pipette : 16*68mm 30ml мерење првенство : 38*36mm Маска шпатула : 81*15mm Лажичка : 51*15mm Голема алатки за тестирање, мешање или примена шминка.

Особините

Купувачите избираат и