• Ново
ДЕЈВИД ARCHY Мажите Памук Pajama Поставите Врвот и Дното Sleepwear PJs

ДЕЈВИД ARCHY Мажите Памук Pajama Поставите Врвот и Дното Sleepwear PJs

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

96% Памук, 4% Spandex.Еластична затворање.Мека Удобен : премиум квалитет sleepwear постави направени за мазна, мека рака се чувствува и кожа-пријателски.Raglan Ракав Дизајн : Ова pyjamas врвот комбинира модата со практичност.Ракавите се подолго, отворени и повеќе задоволни со помалку триење на рамениците.Невидливи Странични Џебови : просторен џебови од двете страни ќе и задржете го вашиот телефон и паричникот и да се олесни секојдневниот живот.Внимателен Не-Летаат : класичен машки pajama дното е совршен за lounging околу куќа - дури и кога гостите се присутни.Престој-стави Корселе : широк корселе со висока еластичност остава белег на вашата кожа, подобро фитинг со соодветна удобност.

Особините

Купувачите избираат и